× Doprava ZDARMA k objednávce nad 1499,- Kč
Zveřejněno: 08.07.2017 Kategorie: Inspirace
NOVINKY REDKEN

HRAJTE SI S EXTRA OBJEMEM:

GO BIG OR GO BEACHY
 
REDKEN vás s letošními novinkami vyzvihne do objemových výšin. A dá vám k tomu rovnou ještě vybrat: Dáváte přednost nezkrotným vlnám a plážovému looku nebo extra vyzviženému a uhlazenému objemu? Že je to těžké rozhodnutí? Naštěstí můžete styling své extra objemné hřívy měnit naprosto dle své libosti, a to díky dvěma novým řadám HIGH RISE VOLUME a BEACH ENVY VOLUME.
 


GO BEACHY

Řada Beach Envy Volume vám přinese krásné a husté vlny s plážovou texturu vašich vlasů. Představuje celkem tři produkty – šampon, kondicionér a stylingový sprej. Směs filloxanu, minerálů a polymerů vlasy posiluje a vytváří vlny s přirozeným pohybem. 

TECHNOLOGIE: FILLOXANE = patentovaná L‘Oréal sloučenina s unikátní strukturou, díky níž aktivně proniká do vlasového vlákna, rozšiřuje jeho průměr a tím dopomáhá zvětšování objemu v průběhu času. Vlasům dodává hustotu, texturu a plnost.ŠAMPON BEACH ENVY

Jemně čistící šampon pro každodenní použití pro všechny typy vlasů. Vlasům dodává objem a pomocí technologie filloxane, minerálů a polymerů vytváří dokonalou plážovou texturu. Vaše vlasy budou viditelně hustší a nádherně vlnité.
 
KONDICIONÉR BEACH ENVY
Unikátní gelový krém pro objem a plážovou texturu vašich vlasů. Vlasy posílí a vytvoří krásné plážové vlny. Pro všechny typy vlasů. Pro snadné rozčesávání. 
 
BEACH ENVY WAVE AID
Stylingový sprej pro dokonalý objem, texturu plážového stylu a krásné vlny s obsahem minerálních směsí. Pro všechny typy vlasů. Bez soli.


GO BIG

Řada High Rise Volume je určena pro normální a jemné vlasy, které touží po objemu a nadzvižení. Speciální technologie rozšiřující vlasové vlákno zaručí objem a hustější vlasy. 


TECHNOLOGIE: SMĚS FILLOXANE A ZJEMŇUJÍCÍCH POLYMERŮ = zvětšení průměru vlasu, objem a textura v kombinaci s účinkem uhlazení povrchu vlasu, zjemnění a lesku pro bezchybný výsledek. 
ŠAMPON HIGH RISE VOLUME
Šampon podporuje objem a nadzdvižení a plnost vlasů. Přináší směs Filloxane a zjemňujících polymerů. Pro každodenní použití. Aplikujte na mokré vlasy, masírováním napěňte, opláchněte. Pro normální a jemné vlasy.

KONDICIONÉR HIGH VOLUME
Vyživuje vlasy bez zatížení a usnadňuje jejich rozčesávání. Kondicionér podporuje objem, nadzdvižení a plnost vlasů. Naneste rovnoměrně na šamponem umyté vlasy od středních délek ke konečkům. Nechte 2 minuty působit a opláchněte.
 
DVOUSLOŽKOVÝ KRÉM A GEL HIGH RISE DUO VOLUMIZER
Kombinuje krém dodávající objem a gel, jenž nadzdvihuje vlasy pro výsledný efekt bohatosti a plnosti vlasů. Aplikujte na umyté, ručníkem prosušené vlasy směrem od kořínků ke konečkům. Vyfoukejte pomocí kulatého kartáče pro extra nadzdvižení u kořínků.Ještě jste se nerozhodla, jestli GO BIG OR GO BEACHY?

Inspirujte se modelkou, DJ-kou a trendsetterkou Amber Le Bon.

 

 

Produkty související s týmto příspevkem

Redken Volume High Rise Lifting Shampoo 300 ml

Redken Volume High Rise Lifting Shampoo 300 ml

Šampon pro objem vlasů

-43%

506 Kč
289 Kč


Redken Volume High Rise Lifting Conditioner 250 ml

Redken Volume High Rise Lifting Conditioner 250 ml

Kondicionér pro objem vlasů

-43%

506 Kč
289 Kč


Redken Volume High Rise Duo Volumizer 150 ml

Redken Volume High Rise Duo Volumizer 150 ml

Krémový styler pro nadzdvižení a objem vlasů

-42%

796 Kč
459 Kč


Redken Beach Envy Volume Texturizing Conditioner 30 ml

Redken Beach Envy Volume Texturizing Conditioner 30 ml

Kondicionér pro plážové vlny ve vlasech


129 Kč


Redken Beach Envy Volume Texturizing Shampoo 300 ml

Redken Beach Envy Volume Texturizing Shampoo 300 ml

Šampon pro plážové vlny ve vlasech

-31%

418 Kč
289 Kč


Redken Beach Envy Volume Texturizing Conditioner 250 ml

Redken Beach Envy Volume Texturizing Conditioner 250 ml

Kondicionér pro plážové vlny

-31%

418 Kč
289 Kč


Redken Beach Envy Volume Wave Aid 125 ml

Redken Beach Envy Volume Wave Aid 125 ml

Texturační sprej pro efekt plážových vln


459 Kč


Komentáře

Napište komentář

Vyplněním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.